Sanal Pos Sistemli Ödeme Yazılımları

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için pos kullanılması gerekir. Restaurantlarda, alışveriş merkezlerinde, markette, kasapta kısacası kredi kartı ile alışveriş yapılan bütün fiziksel mağazalarda kullanılmakta kredi kartları pos makinesine okutulması gerekir. Bu posların internette kullanılmakta olan dijital haline ise sanal pos adı verilmektedir.

Çalıştığınız banka şubeleri ve hesapları ile aranızdaki bağı, Mikro Entgerasyon Connect Banka sizin için kurar. Banka işlemlerinizi Mikro Entegrasyonu Connect Banka aracılığı ile oturduğunuz yerden güvenle, hızlıca, kolayca ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirebilme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Mikro Entegrasyonu tarafından hazırlanan Online Tahsilat Sistemi Mikro Entegrasyonu Connect Banka, teknolojik altyapısı ve modüler mimarisi ile rakiplerinden açık ara öndedir. Servis tabanlı yapısı sayesinde firmanız bünyesindeki tüm sistemlerle entegre çalışabilmektedir.

Sanal Pos aracılığı ile işlem yapıldığında herhangi bir aracı programa ihiyaç kalmadan direk mikronuzda tahsilat makbuzu oluşmaktadır. Tahsilat makbuzunuz mikroda oluştuğu anda bilgilendirme mailleri belirlemiş olduğunuz mail adreslerine rapor halinde gelmektedir ...

Demo Talep Formu