Mikro Entegrasyonu sayesinde kazanacağınız zamanı, satışlarınızı analiz etmek ve kazancınızı artırmak için kullanabilirsiniz. Nasıl mı ?

Reel Çözüm Sanal Mağaza Aktarımı

* Mikro programındaki kategorilerinizi ve markalarınızı sanal mağazalardaki kategori ve markalar ile eşleştirmenizi sağlar.

* Sanal mağazalara gelen siparişleri otomatik olarak mikro programında sipariş fişi olarak oluşturur.

* Oluşan her siparişi sizin belirleyeceğiniz mail adreslerine anında bilgi olarak gönderir.

* Sanal mağazaya gelen siparişlerinizdeki müşteri bilgilerinin otomatik olarak mikro programına cari kartı olarak açılma imkânı verir.

* Aktarımı yapılacak stokları seçmenizi sağlar.

* Oluşacak her siparişinizde yer alan satıcı kodu, depo bilgileri, sorumluluk merkezi, fiyat numarası gibi tüm bilgiler için seçim yapabilmenizi, siparişinizin onaylı olup olmayacağı, oluşan siparişlerinize istinaden güncellenecek olan stok miktarına mikronuzdaki proforma, konsinye, verilen ve alınan siparişlerin dahil edilip edilmeyeceği gibi birçok seçenek sunarak işlemlerinizi daha detaylı yönetmenizi sağlar.

* Oluşan siparişlerinize istinaden stok depo durumunuzun sanal mağaza üzerinde otomatik olarak güncellenmesi de REEL ÇÖZÜM sanal mağaza aktarım modulümüzün tercih edilmesindeki sebeplerden sadece bir tanesi.

* Tüm bu aktarımların ve güncellemelerin hangi sıklıkla yapılacağını belirlemekte sizin elinizde.

Üstelik tüm bunların yapılması için defalarca manuel olarak stok eklemenize veya mikro programınızdaki depo miktarı ile sanal mağazada yer alan depo miktarını eşit tutmak için zaman ve çaba sarf etmenize gerek yok. Bilgileri aktarım programına bir kere tanımlamanız yeterli. Sonrasında tüm işlemlerinizi sizin için REEL ÇÖZÜM sanal mağaza aktarım programı otomatik olarak yapacak.

15 yıllık tecrübemiz ile siz değerli iş ortaklarımız ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Programımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için ; Kamil BEKTAŞ – 0543 305 01 17 / Sebile GÖZLERSÜZER – 0506 112 66 99

Hangi sanal mağazalar ile çalışıyoruz ?

* N11
* Hepsiburada
* Gittigidiyor

Demo Talep Formu